EKSPANSJA MJM MARINE W GDAŃSKU

Back to news

October 12th, 2022

W ramach rozbudowy i toczącej się rekrutacji w MJM Marine, nowe biuro oddziału firmy w Gdańsku odwiedził Zespół z Marine Outfitter z Irlandii Północnej.

Powołanie nowych funkcji pozwoli poszerzyć działający do tej pory zespół ds. zarządzania projektami i umowami, a także przyczyni się do utworzenia nowych stanowisk pracy w takich specjalnościach jak logistyka czy inżynieria. Biuro w Gdańsku odgrywa istotną rolę we wspieraniu kluczowych działań i projektów podejmowanych w siedzibie firmy w Newry w Irlandii Północnej i na całym świecie.

Elizabeth O’Connor, Dyrektor ds. Prawnych i Personalnych MJM, Colm Cunningham, Dyrektor ds. Umów MJM oraz Brian Webster, Kierownik ds. Projektowania MJM spędzili dwa dni na spotkaniach z pracownikami w biurze, a także prowadzili rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami na różne stanowiska, w tym na stanowiska dla technologów mebli oraz projektantów.

Elizabeth O’Connor powiedziała o wizycie: „MJM Marine od dawna ma zaszczyt współpracować z Polską. Duża grupa naszych pracowników w Irlandii Północnej pochodzi z Polski, a nasze źródło dostaw ma również silny polski element. Otwarcie biura w Gdańsku jest kolejnym wielkim etapem w kontynuacji zacieśniania relacji z Rzeczpospolitą Polską i jej obywatelami. Rozszerza to nasze globalne plany rozwoju, a także umożliwia przyciągnięcie zróżnicowanej puli talentów i utworzenie silnego łańcucha dostaw w całej Unii, przy jednoczesnym utrzymaniu przez nas statusu lidera na globalnym rynku wyposażenia statków”.

Nowi pracownicy dołączą do naszej firmy w kluczowym momencie znacznego rozwoju i nowych możliwości w branży budowy statków rejsowych. W listopadzie tego roku MJM rozpocznie duże prace remontowe na pokładzie wycieczkowca Marella Discovery. Prace obejmą wyposażenie kabin i apartamentów, a także zainstalowanie w kabinach sanitarnych oświetlenia bakteriobójczego Vyv.

Andrzej Pater, Kierownik ds. Projektowania w gdańskim biurze, powiedział: „Było nam bardzo miło gościć w Gdańsku zespół z Irlandii Północnej i móc wspólnie pracować nad rozwojem firmy w naszym mieście. Nowi członkowie zespołu będą nam nadal pomagać w działach i projektach podejmowanych w centrali firmy w Irlandii Północnej, takich jak zbliżające się wyposażanie Marella Discovery w Kadyksie”.

MJM Marine jest wiodącym międzynarodowym specjalistą w zakresie wyposażania i renowacji statków wycieczkowych z prawie 40-letnim doświadczeniem. Ostatnie projekty to Virgin Scarlet Lady i Valiant Lady, Silversea Silver Wind oraz Royal Caribbean International Wonder of the Seas. W związku z ciągłym rozwojem oraz nieustającym popytem, ​​MJM Marine rozszerzyło swoją ofertę o szereg usług dywanowych i tapicerskich, w tym ponowne tapicerowanie i renowację mebli oraz montowanie wykładzin. MJM Marine oferuje również szereg systemów oświetlenia bakteriobójczego i systemów filtracji powietrza poprzez współpracę z firmą Vyv, producentem oświetlenia bakteriobójczego oraz firmą Ilimex - producentem systemów sterylizacji powietrza UV-c.

Zdjęcie: Spotkanie zespołu z MJM Marine Northern Ireland Head Office z pracownikami Biura w Gdańsku.